Home arrow Články arrow Schůze členů klubu
Vojenskyklub.cz | Středa, 24 duben 2024
KPHVJT
KPHVJ Mordové rokle, z.s.
založený dne 27.11.1999 v restauraci „U vrtule“ ve Zbožíčku u Nymburka.
Třebestovice, Kerská 160, PSČ 289 12
Schůze členů klubu
Napsal Honza Vojáček   
Úterý, 05 květen 2015

Vážení členové a příznivci našeho Klubu,

tímto svolávám další schůzi KPHVJ Třebestovice  na den 31. května ve 14.00 hod na naší základně MORDOVÉ ROKLE.
Předesílám, že účast je velmi nutná a to z důvodů dalšího ekonomického chodu a růstu našeho spolku. Je potřeba dořešit problémy s novým Občanským zákoníkem, dále je ještě neuzavřená záležitost financování možné koupě dalších přilehlých pozemků a odkup strážnice s pozemkem. Předesílám všem neplatičům členských příspěvků jejich poslední možnost k dorovnání dluhů. K řešení máme i personální otázky, neboť již několik lidí z Klubu odešlo z různých důvodů a to zejména z finančních a časových. Na druhou stranu se zase několik lidí do Klubu přihlásilo. Rozhodl jsem se vám přednést a nabídnout možnost mimořádného členství pro ty, kteří se necití finančně schopní se podílet na rozvoji Klubu. Podrobnosti rozvedu na schůzi. Také připomínám brigádní povinnosti. Kolem bunkru je dostatek práce, ať se jedná u všeobecný úklid, vyřezávání náletů rostlin, úpravy terénu po invazi černé zvěře, atd. Možno je přijet na Rokli již den před a můžeme si předem doplnit program a neformálně se pobavit a i třeba odpracovat část pracovněbrigádních povinností.  Děkuji vám za přečtení této zprávy a jsem přesvědčen, že každý člen se dostaví s jasným zrakem a odhodlaným pohledem vstříc k budování naší základny!!! Samozřejmě tato pozvánka platí i pro všechny příznivce Klubu.
 
Aleš Mašín, ČVO 509 ve výslužbě
 
Poslední novinky

© 2024 Vojenskyklub.cz
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.